Eluvisioon

Kärt Lusmägi

Kas ja kui palju lapse nutiaega piirata?

Koolipsühholoog ja VEPA koolitaja ning mentor Kärt Lusmägi räägib sellest, kuidas nutiseadmed mõjutavad meie laste elu? Kust tekib laste ärevus ja keskendumisraskused? Kuidas luua parem suhe oma lapsega? Ja kust saab vanem abi, kui on tunne – enam tõesti ei jaksa. 

Kärt Lusmägi
Kristjan Liivamägi

Kristjan Liivamägi

Paljud inimesed kahetsevad surivoodil, et nad tegid liiga palju tööd

Miks ühe miljonäri, investori ja õppejõu jaoks on rahast kõige olulisem hoopis pere ja  lähedaste sõpradega koos veedetud aeg? Miks tuleb mõista, et aeg lähedastega on privileeg, mis ei ole iseenesestmõistetav? Ja loomulikult kuuled, kuidas kindlustada endale muretu pensionipõlv ning milliste investeeringutega võiks alustada juba täna. 

Kris Konsap

Edu võti pole rabada tööd

Kuidas ühest keskpärases eesti mehest sai teadlike valikutega edukas ettevõtja, kes elab täpselt sellist elu, nagu ta on endale visualiseerinud.

Kris Konsap​
Raul Kalev

Raul Kalev

Mitte kunagi ei tohi naine oma mehe kallal näägutada Paariterapeut Raul Kalev teab, kuidas leida endale õige partner ning kuidas taastada suhtes kaotsi läinud kirg.

Reesi Kuslap

Pereprobleemid tulevad lastega klassi kaasa
Aasta gümnaasiumiõpetaja Reesi Kuslap räägib 21. sajandi õpetaja uutest, õpilasi lummavatest aktiivõppe meetoditest, mille suhtes vanemad õpetajad vahel skeptilised ja sellest, et pereprobleemid tulevad lastega klassi kaasa – igasugused vanematega seotud lood. Tänapäeva õpilased on julgemad oma muredest rääkima.
Reesi Kuslap
Shopping Cart