Eluvisioon

Kuidas luua endale erakordne elu?

Kui Sa saaksid elada ideaalset elu, milline see oleks? Millega Sa iga päev tegeleksid? Millises füüsilises vormis Sa oleksid ja kuidas ennast tunneksid? Milline oleks Sinu unistuste kodu?  Kuhu Sa reisiksid ja kellega?

95% meie ühiskonnast ei loo ega ela kunagi seda elu, mida nad tõeliselt soovivad. Keskpärane olla tähendab rahulduda vähemaga kui see, mida tõeliselt soovid ja milleks võimeline oled. Keskmine inimene on rampväsinud, tema energiatase on pidevalt madal. Iga päev kasutatakse järjest rohkem retseptiravimeid, võitlemaks depressiooni ja ärevuse vastu. Ülekaalulisus on saamas normiks. Päevast läbi vedamiseks tarbitakse rohkelt kohvi või energiajooke. Enamus inimesi ei teeni kaugelt nii palju raha, kui nad soovivad. Üle poolte kooseludest lagunevad.

Kuidas seda muuta ja hakata elama erakordset elu? 

Millest alustada?

Tõde on see, et ükskõik, kus Sa praegu oma eluga oled, on Sinu võimuses seda muuta ja hakata elama unistuste elu. Selles aitab Sind Lifebook Premium.

„Suurim seiklus, milles eal saad osaleda, on elada oma unistuste elu“

Oprah Winfrey

Tere! Meie oleme Liis ja Allan, Lifebook Premium programmi tsertifitseeritud liidrid. Tõde on see, et ükskõik, kus Sa praegu oma eluga oled, on Sinu võimuses seda muuta ja hakata elama unistuste elu. 

 

Kuidas Lifebook Premium muudab Sinu elu?

Lifebook Premium on lihtne ja põhjalik programm, mis aitab Sul luua ja hakata elama just sellist elu nagu Sa ise soovid. See aitab Sul päriselt ka saada üheks neist vähestest, kes tegelikult saavutab erakordset edu ja rahulolu igas eluvaldkonnas samaaegselt.

Enamus inimesi elavad keskpärast elu ning aktsepteerivad passiivselt kõike, mis elu neile annab. Isegi tegijad, kes on mingis valdkonnas väga edukad, näiteks äris, kalduvad teistes valdkondades keskpärasusega rahulduma, näiteks oma tervise või suhete osas.

Tavaliselt keskenduvad enesearengu programmid vaid ühele või kahele eluvaldkonnale, näiteks rahale, õnnele, suhetele. Erinevalt teistest programmidest teeb Lifebook Premiumi eriliseks see, et programm keskendub 12-le eluvaldkonnale. Millistele eluvaldkondadele Lifebook Premium keskendub?

Avasta 12 eluvaldkonda lähemalt

Mis Sinu elus tänu Lifebook Premiumile muutub?

Saad selguse, mida enda elult soovid

Sa lood ilusa, kristallselge visiooni iseenda elust, mis Sind inspireerib ja viib edasi. Saad täpselt teada, mida Sa soovid kõigis 12-nes eluvaldkonnas. Saad selge otsuste tegemise raamistiku, mis aitab Sul liikuda oma kõige olulisemate eesmärkide poole. Raiskamata aega ebaoluliste asjade peale.

Saavutad edu kõigis 12-nes eluvaldkonnas

Lood täiusliku tasakaalu töö ja eraelu vahel, tundmata, et pead midagi ohverdama või tegema liialt kompromisse.

Saad oma elu üle kontrolli tagasi

Koged sügavat paradigma muutust ja mõistad, et Sinu elu on Sinu oma ja Sinul on täielik kontroll oma elu üle. Sa lõpetad autopiloodil elamise ja hakkad ise enda elu juhtima. 

Ületad eluraskused loomuliku kergusega

Leiad selge suuna võitlemaks eluraskustega nagu lahutus, karjääri muudatus, terviseprobleemid, keskeakriis, laste kodust lahkumine, lähedase inimese kaotus. Leiad sisemise jõu, et ületada lihtsalt ootamatud katsumused, mis elus ette võivad tulla.

Mida Lifebook Premium programm sisaldab?

Saad ligipääsu väga ilusatele, maailmatasemel videotele, mis on eestikeelsete subtiitritega ja mille juhendajaks on Lifebooki looja ning asutaja Jon Butcher. Videosid on kokku 12 ning lisaks Lifebook Premium programmi tutvustav video.

Iga video keskendub põhjalikult ühele eluvaldkonnale ning juhendab Sind läbi lihtsa neljasammulise protsessi. Iga video käigus selgub, millesse Sa antud eluvaldkonnas usud, kuhu soovid jõuda, miks Sa tahad sinna jõuda ning kuidas Sa sinna jõuad.

Me lubame, see protsess on tõepoolest väga võimas.

Mis on Lifebook Premium?

Enamus inimesi elavad keskpärast elu ning aktsepteerivad passiivselt kõike, mis elu neile annab. Isegi tegijad, kes on mingis valdkonnas väga edukad, näiteks äris, kalduvad teistes valdkondades keskpärasusega rahulduma, näiteks oma tervise või suhete osas.
Lifebook Premium aitab Sul saada üheks neist vähestest, kes ka tegelikult saavutab erakordset edu ja rahulolu igas eluvaldkonnas samaaegselt. Programmi teeb eriliseks see, et Lifebook Premium keskendub 12-le eluvaldkonnale.

Shopping Cart